Benzinol a Ján Volko na spoločnej trati

Partnerstvo Benzinolu a Jána Volka je spojenie silných hráčov s víziou a ambíciou napredovania.

volko_WEB_1170x550

JÁN VOLKO A BENZINOL NA SPOLOČNEJ DRÁHE

Vysoký výkon a veľký potenciál patria k sebe. Oboma prívlastkami sa môže aktuálne pochváliť spoločnosť Benzinol Slovakia s. r. o., prevádzkujúca rozrastajúcu sa sieť čerpacích staníc, a aj najúspešnejší slovenský atlét na krátke trate Ján Volko. Nové partnerstvo Benzinol Slovakia s. r. o. a šprintéra Jána Volka je tak logickým spojením dvoch hráčov s víziou a ambíciami jasného napredovania.

Sieť čerpacích staníc vlastnených a prevádzkovaných spoločnosťou Benzinol Slovakia s. r. o. sa hlási k viac ako 50-ročnej tradícii kvality povestných čerpacích staníc značky Benzinol. Ide o stabilnú a dobre etablovanú spoločnosť s ambíciou prinášať inovatívne palivá obohatené o prémiové aditíva najvyššej kvality.

Aj v oblasti ďalších služieb prinášajú čerpacie stanice Benzinol najvyššiu kvalitu. Zákazník na nich nájde chutné občerstvenie od lokálnych výrobcov a rozmanitý sortiment produktov, ktorý uspokojí aj náročných klientov.

Aktuálne sa spoločnosť Benzinol Slovakia s. r. o. môže pochváliť sieťou 26 čerpacích staníc na celom Slovensku. Ambíciou spoločnosti je rozvíjať svoju sieť rýchlosťou šprintéra Jána Volka a mať do roku 2025 najmenej 60 čerpacích staníc, čím sa zaradí medzi významných hráčov na trhu s palivami.

Značnej popularite a výraznému rastu sa teší aj vernostný program Benzibod, ktorý dosiahne v tomto roku 100 000 verných registrovaných zákazníkov. Všetci registrovaní zákazníci môžu so svojou vernostnou kartou denne využívať množstvo výhod.

Ján Volko je aktuálne bezkonkurenčne najlepším a vôbec najúspešnejším slovenským atlétom v behoch na krátke trate. Dokázal sa ním stať skôr, ako dovŕšil 23 rokov, čo znamená, že ho ešte čaká sľubná budúcnosť plná nezabudnuteľných víťazstiev, ktoré vstúpia do histórie nielen slovenského športu. Doteraz má sympatický talent na konte viacero národných rekordov, najmä však v behoch na 60 m v hale a 100 a 200 m vonku. Jeho najväčším úspechom je dosiaľ titul halového majstra Európy na 60 m v roku 2019.

Z uvedených profilov spoločnosti Benzinol Slovakia s. r. o. a Jána Volka je zrejmé, že vzájomná spolupráca sa doslova ponúka. Benzinol Slovakia s. r. o. sa stáva partnerom Jána Volka a podporí ho v náročnej príprave na odloženú olympiádu v Tokiu, ale aj na ostatných dôležitých podujatiach. Ján Volko sa zasa stane v nadchádzajúcom období oficiálnou tvárou spoločnosti, predovšetkým však tvárou jej prémiového paliva. Nové prémiové palivá Benzinol, obohatené najlepšími aditívami od svetového výrobcu GULF, prinesú motoristom dlhšiu životnosť motora a vyšší výkon pri nižšej spotrebe. Teda vlastnosti, ktoré Ján Volko ako mladý športovec perfektne zosobňuje. Takže pripraviť sa, pozor, štart úspešnej spolupráce.         

Napíšte nám Zavolajte nám